Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Балет Коппелія в Харькове

Балет Коппелія

Харьков, 16 февраля 2018 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
«Коппелія» Балет з іскрометною музикою видатного французького композитора Лео Деліба «Коппелія» (або «Дівчина з голубими очима») за твором Е.Т. Гофмана - забавна і повчальна історія про те, як юнак закохується в ляльку, і що з цього виходить. Вистава подобається і дорослим і дітям. У ній, завдяки персонажам-лялькам та віртуозним танцям «живих» героїв, розкривається новий, несподіваний і часом фантастичний світ загадкового майстра ляльок Коппеліуса. «Коппелія» має доволі багато хореографічних прочитань у світі. Наша вистава, заснована на балетній класиці, кілька років тому була показана у Великій Британії, де протягом трьох місяців з величезним успіхом виступала балетна трупа харківського театру. Тривалість: 2 год 30 хв.

Заказать и купить билеты на Балет Коппелія можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Балет Коппелія в Харькове состоится 16 февраля 2018 г, 18:30, ХАТОБ.

«Коппелія»

Балет з іскрометною музикою видатного французького композитора Лео Деліба «Коппелія» (або «Дівчина з голубими очима») за твором Е.Т. Гофмана - забавна і повчальна історія про те, як юнак закохується в ляльку, і що з цього виходить. Вистава подобається і дорослим і дітям. У ній, завдяки персонажам-лялькам та віртуозним танцям «живих» героїв, розкривається новий, несподіваний і часом фантастичний світ загадкового майстра ляльок Коппеліуса. «Коппелія» має доволі багато хореографічних прочитань у світі. Наша вистава, заснована на балетній класиці, кілька років тому була показана у Великій Британії, де протягом трьох місяців з величезним успіхом виступала балетна трупа харківського театру.

Тривалість: 2 год 30 хв.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber