Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Белоснежка и семь гномов в Харькове

Белоснежка и семь гномов

Харьков, 18 февраля 2018 г, 11:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
«Білосніжка і сім гномів» Балет на музику польського композитора Богдана Павловського поставлений за сюжетом знаменитої казки і популярного мультфільму Уолта Діснея. Звичано, він схожий на «Сплячу красуню», але набагато веселіше і дотепніше. Тут танцюють не лише Білосніжка, гноми, але й звіри, птахи - усі, хто допомагає Королевичу розбити чари злої королеви і з'єднати своє життя з чарівною Білосніжкою. Тривалість: 1 год 30 хв

Заказать и купить билеты на Белоснежка и семь гномов можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Белоснежка и семь гномов в Харькове состоится 18 февраля 2018 г, 11:30, ХАТОБ.

«Білосніжка і сім гномів» Балет на музику польського композитора Богдана Павловського поставлений за сюжетом знаменитої казки і популярного мультфільму Уолта Діснея. Звичано, він схожий на «Сплячу красуню», але набагато веселіше і дотепніше. Тут танцюють не лише Білосніжка, гноми, але й звіри, птахи - усі, хто допомагає Королевичу розбити чари злої королеви і з'єднати своє життя з чарівною Білосніжкою.

Тривалість: 1 год 30 хв

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber