Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Антигона в Нью-Йорке в Харькове

Антигона в Нью-Йорке

Харьков, 13 февраля 2016 г, 18:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Януш Ґловацький Трагікомедія на 2 дії Постановка - засл. діяч культури Польщі А.Щитко Сценографія та костюми - Т.Савіна Тривалість вистави: 2 год. 30 хв. Прем’єра! Художник із Санкт-Петербурга, авантюрист із Польщі й пуерторіканська красуня-чаклунка Аніта приїздять у пошуках свободи і кращого життя до Америки. Вони «одержують» все це у Томпкінс Сквер Парку в Нью-Йорку, на лавці й у картонній коробці. Крім того, їм ще потрібно здійснити неймовірний трюк – провезти тіло свого померлого приятеля через увесь Нью-Йорк у метро і в автобусі, щоби по-людському поховати його в парку, за лавкою. Усе це «супроводжується» потішно смішними діалогами, дотепними скетчами і неймовірно глибокими монологами, що бере свої початки в античній трагедії. Це неймовірна і правдива історія.

Заказать и купить билеты на Антигона в Нью-Йорке можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Антигона в Нью-Йорке в Харькове состоится 13 февраля 2016 г, 18:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

Януш Ґловацький
Трагікомедія на 2 дії
  • Постановка - засл. діяч культури Польщі А.Щитко
  • Сценографія та костюми - Т.Савіна
  • Тривалість вистави: 2 год. 30 хв.
  • Прем’єра!

Художник із Санкт-Петербурга, авантюрист із Польщі й пуерторіканська красуня-чаклунка Аніта приїздять у пошуках свободи і кращого життя до Америки. Вони «одержують» все це у Томпкінс Сквер Парку в Нью-Йорку, на лавці й у картонній коробці. Крім того, їм ще потрібно здійснити неймовірний трюк – провезти тіло свого померлого приятеля через увесь Нью-Йорк у метро і в автобусі, щоби по-людському поховати його в парку, за лавкою.

Усе це «супроводжується» потішно смішними діалогами, дотепними скетчами і неймовірно глибокими монологами, що бере свої початки в античній трагедії. Це неймовірна і правдива історія.

g>  
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber